26.03.2018 – Syria: 906 dzień sprzątania świata…В. Гута 29мая 2016 г

26.03.2018 czyli 906 dzień walki dzień walki z Imperium Zła i jego armią na Bliskim Wschodzie…

Z przyczyn techniczno-rodzinnych dziś tylko tyle…..

============================================
Do tłumaczenia tekstów można stosować na przykład:
http://free-website-translation.com/

== = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

============================================

++++++++++++++++++++++++++++++++

© Proszę docenić trud autorów wpisów i wykorzystywać je z linkiem wskazującym na źródło informacji.

134 uwagi do wpisu “26.03.2018 – Syria: 906 dzień sprzątania świata…

 1. Syria – Sprawozdanie z Iraku – 27 marca 2018 r .: Turcja przygotowuje się do interweniowania w Iraku https://youtu.be/JPP8MXQ4G2U via @ southfronteng

  Virginia Senator Black: amerykańska kampania w Syrii to hańba 🙂

  Kilka tygodni temu mocarstwa NATO ostrzegały, że Syria zamierza użyć gazu trującego przeciwko wschodnim Ghoutą podczas wielkiej, toczącej się bitwy między wspieranymi przez Zachodu terrorystami a Armią Syryjską.
  Zachód dobrze wiedział, że terroryści we wschodniej części Ghouta mają wszystkie niezbędne chemikalia do przeprowadzenia ataku fałszywej flagi, który Zachód może obwiniać syryjską armię. Ta sztuczka była wielokrotnie używana przez CIA, brytyjski MI-6 i turecki MIT podczas wojny syryjskiej. Na nieszczęście dla nich armia syryjska posunęła się naprzód tak szybko, że opanowali laboratorium gazowe Sarin i zdobyli je, zanim terroryści zdążyli wykonać swoje wyznaczone plany
  .https://ronaldthomaswest.files.wordpress.com/2018/03/senator_black-1.jpg?w=252&h=300
  https://www.fort-russ.com/2018/03/virginia-senator-black-uss-syria-campaign-is-a-disgrace/

  Świetna samokrytyka janke ) – Polecam Państwu !

  Polubione przez 5 ludzi

 2. Możesz być sam przeciwko wielu i wciąż mieć rację. Bardzo często wielu opowiada się za tym, co złe, zmanipulowane i oszukane przez tych, którzy są gotowi kłamać. # Siding NATO z Wielką Brytanią przeciwko Rosji nie czyni ich sprawiedliwymi, biorąc pod uwagę kłamstwa demonizujące Rosję.

  Tylko ludzie, którzy nie mają pojęcia o absolutnie rozpaczliwej sytuacji, w której brytyjski rząd znalazł się przed farsą z zatruciem Siergieja Scripala , pomyślałby, że Rosja miała z tym coś wspólnego. Całe tło tego cyrku wskazywało w innym kierunku.

  NOWA MAPA: Oblężenie Doumy . Rosja dała bojownikom wewnątrz miasta dwie opcje: wycofanie się lub atak. Siły naziemne SAA gromadzą się już wokół Doumy na wypadek, gdyby Jaish al-Islam odmówiła przyjęcia oferty. Damaszek # Syria
  .https://pbs.twimg.com/media/DZT5bP_XcAAzgLu.jpg

  Codzienna aktualizacja East Ghouta: 28 zakładników uwolnionych na obszarach ekstremistycznych, ponad 25 000 cywilów ewakuowanych przez humanitarny korytarz Douma.

  Czy potrafisz sobie wyobrazić świat bez Chin, Indii, Pakistanu, krajów arabskich, Afryki, Afryki i połowy Europy? Nie – chyba że jesteś protekcjonalnym kolonizatorem z @ thetimes
  .https://pbs.twimg.com/media/DZSz_RaWkAA-dlU.jpg

  Prof. Stephen Cohen: Kto powstrzyma wyścig zbrojeń USA-Rosja?
  .https://youtu.be/u3fongKv1dc

  Boris Johnson porównał Puchar Świata 2018 w Rosji z Igrzyskami Hitlera w 1936 roku. Porównaliśmy Borisa Johnsona do idioty.
  .https://twitter.com/twitter/statuses/978672835018264577

  Gratulacje dla Jemenu drużyny narodowej, którzy kwalifikują się do Pucharu Azji, po raz pierwszy w swojej historii po pokonaniu Nepalu 2-1.
  .https://pbs.twimg.com/media/DZT9tJFXkAAKQX5.jpg

  Polubione przez 5 ludzi

 3. I nadal uważam, że ogień w Kemerowo i wydalenie rosyjskich dyplomatów są częścią skoordynowanej agresji na Rosję , wszystkie nagrania z kamer powinny być uważnie obserwowane, przeszłość z 5 podejrzanych, którzy zostali już aresztowani muszą być analizowane.

  Skala antyrosyjskiego szału świadczy o tym, że sprawa Skripala była tylko pretekstem – rosyjska ambasada w USA

  Scale of anti-Russia frenzy proves Skripal case was only pretext – Russia’s US embassy
  https://www.rt.com/usa/422418-skripal-poisoning-pretext-coordin

  Ponad 10 000 żołnierzy, którzy wezmą udział w ćwiczeniach w Rosji w zakresie rakiet strategicznych
  .https://pbs.twimg.com/media/DZTMjggXkAMIS2q.jpg

  Over 10,000 troops to take part in Russia’s Strategic Missile Force drills
  http://tass.com/defense/996334

  Kryzys na Bałkanach: Serbia wycofała swoich przedstawicieli w administracji Kosowa .
  .https://pbs.twimg.com/card_img/978616708477972480/h68y-Xg8?format=jpg&name=600×314
  https://www.fort-russ.com/2018/03/deep-crisis-in-the-balkans-serbia-has-withdrawn-from-the-kosovo-government/

  Polubione przez 5 ludzi

 4. Czy era Putina-Xi zastąpi zachodnie „liberalne” zaburzenie?
  „Dla Putina i Xi najwyższy arbiter to państwo narodowe, a nie jakaś grupa oligarchów, która stała się normą na całym liberalnym i neoliberalnym Zachodzie”.
  .https://russia-insider.com/sites/insider/files/styles/w726xauto/public/20170729_CNP001_0_0.jpg?itok=nYl2SMte

  Will the Putin-Xi Era Supersede the Western ‚Liberal’ Disorder?
  https://russia-insider.com/en/will-putin-xi-era-supersede-western-liberal-disorder/ri22903#.WrpHO1BI3aA.twitter

  Świetny Tekst – Polecam Państwu !

  Polubione przez 4 ludzi

 5. Wojna USA-Rosja to walka o konkurencyjne zamówienia na świecie
  Możliwe są tylko dwa wyniki – albo Rosja stanie się kolonią, albo imperium amerykańskie się zawali
  .http://1ufg01lfk6734m1zh4czkad5.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/12/shutterstock_735157936-600×375.jpg

  Rosja: rosyjska strategia wobec Imperium jest prosta:

  Staraj się unikać jak największej i jak najdłuższej bezpośredniej konfrontacji militarnej z USA, ponieważ Rosja jest nadal słabszą stroną (głównie pod względem ilościowym). To i aktywnie przygotowują się do wojny w ramach starożytnej strategii si vis pacem para bellum .

  Staraj się jak najlepiej radzić sobie ze wszystkimi „małostkowymi szykanami”: USA wciąż mają nieskończenie więcej „miękkiej siły” niż Rosja, a Rosja po prostu nie ma środków, by powrócić do formy. Robi więc minimum, aby odstraszyć lub osłabić efekty tego rodzaju „drobnego szykanowania”, ale prawdę mówiąc, niewiele może z tym zrobić, oprócz zaakceptowania go jako faktu życia.

  Zamiast próbować odłączyć się od imperium kontrolowanego przez anglosjonistę (ekonomicznie, finansowo, politycznie), Rosja bardzo celowo przyczyni się do stopniowego pojawiania się alternatywnej dziedziny. Dobrym tego przykładem jest promowany przez Chińczyków Nowy Jedwabny Szlak, który budowany jest bez żadnej znaczącej roli dla Imperium.

  USA: strategia USA jest równie prosta:

  Użyj rosyjskiego „zagrożenia”, aby nadać sens i cel Imperium, zwłaszcza NATO.
  Kontynuuj i rozszerzaj „drobne szykany” przeciwko Rosji na wszystkich poziomach.
  Obalić i osłabić jak najwięcej krajów lub polityków przejawiających jakiekolwiek oznaki niepodległości lub nieposłuszeństwa (w tym także kraje Nowego Jedwabnego Szlaku)

  Obie strony stosują taktykę opóźniania, ale z diametralnie przeciwnych powodów: Rosja, ponieważ czas jest po jej stronie i w USA, ponieważ zabrakło im opcji.

  US-Russia war is a battle for competing world orders
  http://russiafeed.com/us-russia-war-is-a-battle-for-competing-world-orders/

  Świetny Tekst – Polecam Państwu !

  Polubione przez 6 ludzi

 6. Bronek Marecki, pije do ciebie.

  „Tylko dlaczego walki toczono na terytorium Ukrainy?
  Wreszcie Krym nigdy nie należał do Rosji.”

  Jestem stalym komentatorem tego bloga, mniej lub bardziej aktywnym w zaleznosci od tego jak sie uklada na odcinku „praca-dom”. Z niektorymi nickami znam sie jeszcze z czasow pisaniny na Neonie, aby potem przez AdNovum na WordPressie zawedrowac razem z nimi pod autorska strzeche Bruska.
  Widzialem tutaj wiele bzdurnych komentarzy bez zwiazku z tematem. Tezy i teorie tak idiotyczne ze dziwie sie ze potrafily wisiec na blogu caly dzien bez kasacji.
  Ale tak beznadziejnie skleconego pytania przeczytac chyba jednak wczesniej nie doswiadczylem. Aby tak pomieszac watki i epoki historyczne, w dodatku bez najmniejszego zwiazku z prawda, potrafia tylko MISZCZOWIE…

  Polubione przez 6 ludzi

  • Wydaje mi się, że zupełnie niepotrzebnie z żartu Pana Bronimira zrodziły się niezdrowe emocje. 😀
   Ja prawdę mówiąc od razu potraktowałem ten wpis jako ironiczny, ale może rzeczywiście warto takie posty opatrzeć Panie Bronku autorskim komentarzem.

   Czasami sens gubi się gdzieś między wierszami, zwłaszcza gdy ktoś posłuży się koktajlem ze skrótu myślowego wymieszanego z sarkazmem.

   Zatem, nie przyłączam się do fali krytyki bo wydaje mi się, że to zwykłe niezrozumienie cudzych intencji.

   P.S. Zdarzało mi się gdzieś tam czytać komentarze Pana Mareckiego, pewnie dla tego jego ironia była dla mnie czytelna, bo osadzona w kontekście innych jego wpisów na jakichś innych forach.

   Gdyby taki wpis popełnił ktoś, kto częściej się udziela na tym forum, zapewne jego intencje od razu zostałyby należycie zrozumiane 🙂

   Polubione przez 2 ludzi

 7. 1- Media twierdzą, że około 300 000 cywilów zostało ewakuowanych ze Wschodniej Ghouty, nazwali to „najgorszym przymusowym wysiedleniem od czasu wojny domowej w Syrii” przez „Assad Regime”. Te same media nie wspominały, że nowo wyzwolone obszary w E. Ghouta liczyły 280 tys
  .https://pbs.twimg.com/media/DZUKNKvX4AEVS4g.jpg

  22,5 tys. Z nich (22 tys. Z „rebeliantów” – Douma) zostało ewakuowanych z Ghouta, z których tylko 20 tys. (Terroryści + ich rodziny) zdecydowało się na wyjazd do Idlib. Pozostali 105 000 ZOSTAŁY ZATRZYMANE w rządowych regionach w Damaszku, czekając na powrót do swoich domów w wyzwolonej Ghoutie w ciągu najbliższych dni
  .https://pbs.twimg.com/media/DZUKP3eXcAAU7Xe.jpg

  3- Obecnie przebywają w schroniskach i domach dostarczanych przez rząd. Około 100 000 osób (z 400 000 w Ghouta) pozostaje w Doumie w posiadaniu dżihadystów. Tak więc z 280 tys. We wschodniej Ghoutie (z wyłączeniem Doumy) tylko 20 tys. Uciekło do Idlib, a 260 tys?
  .https://pbs.twimg.com/media/DZUKSiOWkAAWrTW.jpg

  4- Assad zabija swoich ludzi, mówisz? Tam masz ludzi. Szkoda, że ​​terroryści wykorzystali cywilów jako ludzkie tarcze w Ghouta, ZATRZYMAJCIE, wykorzystując tych samych cywilów jako osłonę dla oczywistego poparcia dla terrorystów, aby rozpowszechniać fałszywą propagandę przeciwko rządowi syryjskiemu
  .https://pbs.twimg.com/media/DZUKVjbWsAA6qtC.jpg

  5- To czyni cię wspólnikiem w ich zbrodniach i hipokrytą. Ci cywile w Ghouta są naprawdę ofiarami, ofiarami ucisku terrorystycznego i wyzysku mediów

  StandWithSyria

  .https://pbs.twimg.com/media/DZUKY4gXkAE4mhy.jpg

  @ HadiNasrallah

  Polubione przez 4 ludzi

 8. Intensywne nieporozumienia między cywilami w Douma a Grupami Zbrojnymi w toku. Po raz pierwszy to cywile zdają się zyskiwać przewagę dzięki Grupom Zbrojnym, ponieważ obywatele dążą do pokojowego rozwiązania z państwem

  Southern Damascus : Obóz Yarmouk Dzisiaj Delegacja rosyjska wkroczyła na pozostałe obszary kontrolowane przez Milicję HTS „poprzednio znaną jako al nusra” w celu wynegocjowania i przygotowania deportacji ich do idlib

  Redaktorzy NY Times chwalą Trumpa za wyrzucanie rosyjskich dyplomatów na podstawie „wysoce prawdopodobnego” twierdzenia Theresy May i nic więcej. Następnie wzywają do zbiorowej kary przeciwko rodzinom rosyjskich oligarchów, zakazując ich dzieciom amerykańskich szkół.
  .https://pbs.twimg.com/media/DZUNsiEXkAMUsbJ.jpg

  Jemeńskie siły obrony powietrznej uderzyły 2 # ZEA F-16.
  .https://pbs.twimg.com/media/DZUMraTW4AAkbBg.jpg
  .https://pbs.twimg.com/media/DZUMraMXkAA9Fb-.jpg
  .https://pbs.twimg.com/media/DZUMraPW0AAFrYb.jpg

  Sprzedaż broni do saudyjskiej koalicji „niszczącej” Jemen, mówi Amnesty International
  .https://pbs.twimg.com/card_img/977126110013087745/C3gMohBQ?format=jpg&name=600×314
  https://t.co/NBFY2V4JsL

  Terroryści przygotowujący atak chemiczny w Idlib – Syryjski wysłannik ONZ –
  .https://pbs.twimg.com/card_img/976829244528611329/31dJDhgQ?format=jpg&name=600×314
  https://t.co/8Ka2fUJKpT

  Problem z Ghoutą: Nikt nie chce Jaish al-Islama, nie ma dokąd pójść. Nie chcą iść do Jordani ani do Idlib . Jedyną możliwością jest Turcja . Yarmuk: AQ opuszczający obóz Yarmouk. Jutro: czy Ameryka zaakceptuje swoją porażkę, czy też rzuci wyzwanie Rosyjskiemu niedźwiedziowi i chińskiemu smokowi?
  Elijah J. Magnier

  Polubione przez 4 ludzi

 9. Syryjska armia odkrywa masowy grób we wschodniej Ghottie –
  .https://t.co/3FruWGcgxB

  Będąc czysto z pamięci, wiele lat temu przypominam sobie UE desperacko próbującą skłonić Ukrainę do wstąpienia do UE. Teraz kolej na Mołdawię. Ta rusofobia przypomina mi dzieci na boiskach szkolnych: „Musisz być w moim gangu”. „Nie mów do niego”.

  Oczywiste, tak zwana „rewolucja” w Syrii w 2011 r. Została przygotowana ideologicznie w meczetach i uzbrojona szybko w pierwszą broń pochodzącą z Kataru. Demonstracje „przeciwko uciskowi” rozpoczęły się w paleniu budynków rządowych, snajperów, zabijaniu tych, którzy „nie byli nami” .W 2018 r. ekstremizm został pokonany👇
  .https://pbs.twimg.com/media/DZT2XRkWAAAQn5m.jpg
  .https://pbs.twimg.com/media/DZT2XpkW4AIcWps.jpg

  Brytyjskie media błędnie sformułowały krytykę # Corbyna na temat agresywnej obecności Izraela w Palestynie, nazywając ją antysemityzmem. Konserwatyści i media przystąpiły do ​​polowań na czarownice, co czyniło ich automatycznie syjonistami. To ważne, wszyscy jesteśmy antysemitami, którzy są przeciwko syjonizmowi

  MEM – na czasie 🙂
  .https://pbs.twimg.com/media/DZTCR7DXkAAJmQu.jpg

  Fakt. Zatłoczenie w Idleb salafi nest 🤣. Walki kotów i dosłownie pies walczący o terytorium pomiędzy watażkami a ich zwodniczymi samobójcami „buntownikami” będą się zdarzać cały czas w Idleb

  Czas rzucić wszystkie iluzje na temat Trumpa. Porusza się w kierunku, który zapewnia mu pewne bezpieczeństwo. Jego troska nigdy nie była dla innych. Zsocjalizowany psychopata zawsze użyje wszelkiej taktyki potrzebnej do przejęcia kontroli nad innymi i pozostania na pozycji władzy nad nimi.
  .https://pbs.twimg.com/media/DZS-dDCW4AYaURo.jpg

  Polubione przez 4 ludzi

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s