11.08.2017 – Syria: 680 dzień sprzątania świata…


Zdjęcia oddziałów SAA zmieżających do Deir Ezzor

Źródło: https://www.almasdarnews.com/article/pictures-syrian-army-units-will-lift-deir-ezzor-seige

W związku z urlopem Andrzeja tworzę pusty wpis do kolejnego dnia wojny w Syrii. Zapraszam do dzielenia się bieżącymi informacjami z frontu.

Reklamy

46 uwag do wpisu “11.08.2017 – Syria: 680 dzień sprzątania świata…

 1. Na sportowo:

  Przykro, że „Przegląd Sportowy”, gazeta, do której mam wielki sentyment, staje do wyścigów w żenującym geopolitycznym serwilizmie. Zamiast cieszyć się sukcesem polskich sportowców, redaktor Petruszenko daje upust zawstydzającej satysfakcji z cudzych kłopotów.

  http://www.przegladsportowy.pl/lekkoatletyka,komentarz-ps,artykul,806176,1,287.html

  „W przeciwieństwie do nas startujący pod neutralną flagą Rosjanie dorobili się dopiero jednego medalu i zaczęli już nawet szukać dodatkowej satysfakcji. No i mieli rzeczywiście okazję do przeżywania małej radości, bo korespondent moskiewskiego Sport Expressu Władymir Iwanow już na trzecich mistrzostwach świata z kolei wygrał bieg dziennikarzy na dwa okrążenia, machając na finiszu rosyjską flagą, co – jak wiadomo – jego rodakom biorącym udział w mistrzostwach świat jest absolutnie zakazane. Widać więc, że tonący brzytwy się chwyta, żeby tylko zaistnieć.”

  Panie Petruszenko, stań pan w szranki na bieżni z redaktorem Iwanowem, pokonaj go w uczciwej walce a potem odmów sobie satysfakcji rundy honorowej pod ojczystą flagą…

  Żałosna kreatura

  Polubione przez 8 ludzi

  • O tym samym na onecie i oczywiście, jak zawsze, najciekawsze są komentarze:

   ~władek : nie sądziłem, że pan Petruczenko jest w stanie napisać tak słaby artykulik, z którego wydziera jakiś płytki nacjonalizm, jakby pisał to jakiś 18-letni ONR-wiec. NAm i tak daleko do kultury sportu w takich krajach jak Francja, Wlk. Brytania, czy Niemcy. Nawet tutaj MS się nie skończyły, a te kraje mogą w ostateczności nas wyprzedzić w klasyfikacji (Niemcom wisi nad głową już kilka medali), Francja zaraz zdobędzie drugi złoty, Brytyjczycy też zdobędą jeszcze parę medali. Tu nie chodzi, że kręcę głową nad naszymi osiągnięciami na MS, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolony i z tego powinniśmy się cieszyć a nie wytykać innym jakieś potknięcia i to innym, którzy na ostatnich Igrzyskach zdobywali po ponad 10 złotych medali a my zaledwie 2. Wstyd panie Petruczenko!!!

   ~karolek : nawiązując do artykułu to wcale nie potepiam dziennikarza rosyjskiego , pokazał tylko że ma w nosie politykę w sporcie, ta nagonka na Rosję jest przecież polityczna , co widać po starcie Gatlina znanego dopingowicza, i nie słyszałem z ust polskich dziennikarzy głupich docinek jak w przypadku Rosjan, tym że Rosjanie pod egidą ANA mają mniej medali też bym się nie podniecał bo raz że tych Rosjan mało startowało i nie zawsze byli to akurat ci najlepsi czemu się nie dziwię, ale u naszych wasalnych dziennikarzy jednak zwycięża głupota

   Polubione przez 6 ludzi

 2. Korea Północna jest OK w porównaniu z tą południową 🙂

  Koreańczycy Południowi odznaczyli terrorystów z tzw, Białych Hełmów lokalną nagrodą pokojową

  a tymczasem odbył się pogrzeb 7 tajemniczo zamordowanych tychze białych hełmów w Idlib

  Polubione przez 1 osoba

 3. Informacja zasłyszana dziś od znajomego i wyszperana w necie. Ciekawe. Kanadyjczycy budują obozy dla uchodźców z USA.

  http://radioszczecin.pl/6,358108,kanada-buduje-oboz-dla-uchodzcow
  Oficjalnie dla Haitańczyków wydalonych przez „amerykański imigracyjny”.

  http://gazettereview.com/2017/08/canada-military-builds-refugee-camp/

  https://news.vice.com/story/canada-doubling-capacity-of-border-refugee-camp
  „The number of refugee claimants coming into Canada from the United States has been steadily rising in the last few months, an issue many immigration experts attribute to Donald Trump’s policies and anti-immigration rhetoric”

  Polubione przez 1 osoba

Dodaj komentarz

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s